קצת עלינו

קורנית סטולר
אני כתבתי את רוב הטקסטים באתר. אני עובדת כעצמאית באיפיון אתרים ופיתוח ממשקי משתמש.

אדם ביזנסקי
אדם קרא את רוב הטקסטים באתר. במאי ואנימטור. החבר שלי.

5 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

הומים כזוג יונים

אנונימי אמר/ה...

מגניבים לאללה
הטיול נשמע מרתק ובא לי כבר לנסוע לשם...
אנחנו זוג צעיר עם תקציב של 9000 ש"ח + (אבל לא מוגזם)
אנחנו גם ררוצים לעשות את המסלול שעשיתם ...
אבל אנחנו לא מחפשים מלונות בלי מקלחת או מלון עם דירה משותפת.
שמתי בל שלכל אורך הטיול זה מה שעשיתם למה?
מה שווי חדר עם מקלחת נקייה???
אשמח אם תיידעו אותי במייל שלי אם תוכלו תגידו ואני אשלח אותו תודה רבה על שכתשבתם...

קורנית אמר/ה...
תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.
קורנית אמר/ה...

היי אנונימי, אני לא רואה את המייל שלך, אז הנה התשובה שלי פה:

המשמעות של חדר בלי מקלחת היא שאי אפשר ללכת אליה וממנה ערומים, כי צריך לעבור במזדרון. בממוצע הפער בין חדר עם מקלחת ושירותים בתוכו לחדר בלי הוא כ-30 יורו ללילה (מאוד תלוי איפה באיטליה). בכל מקרה, זה שהמקלחת מחוץ לחדר ממש לא אומר שהיא לא נקייה.

אם התקציב שלכם הוא 9,000, אני חושבת שדווקא הייתי מנסה להוריד את עלויות הלינה (אתם יכולים להציץ בפרק על התקציב ולראות שהטיול שלנו עלה הרבה יותר. בכל מקרה, ישנם הרבה מלונות עם שירותים ואמבטיה בחדר שזולים יותר מאלו שאנחנו לקחנו בלי), וגם שוקלת ברצינות לעשות טיול קצר יותר ועם פחות מעברים בין תחנות. יכול להיות נחמד לישון רק בוורונה, ולנסוע ממנה לטיולי יום.

תהנו!

mblluijcon אמר/ה...

BetOnline has been dominating the US gaming market since 2001. The platform is residence to 300+ unique and exciting gaming titles, developed by Betsoft and different leading providers. New players can redeem a sign up bonus of to $6,000 on their first 5 deposits. In addition, the platform is graphically enhanced, fully immersive, and tailor-made to satisfy all playing in} styles, with table limits running from $5 all greatest way|the way in which} a lot as} $4000. The Wild Casino gaming platform incentivizes cryptocurrency deposits and withdrawals, with prompt turnaround occasions on payouts requested in Bitcoin, Ethereum, 카지노사이트 and Litecoin. Likewise, you may also|you can even} withdraw using Bank Wire, is in a position to} take round 1 to 3 days to clear.

הוסיפו תגובה: