קצת טיפים, קצת טריקים


העולם המרתק של הסלולרי בחו"ל

פלאפון מקומי בחו"ל זה פינוק. בלי בלבולי מוח אפשר להזמין מקומות במסעדות (וגם להתקשר להודיע שמאחרים), להזמין מוניות, לברר שעות פתיחה ואם יש שני פלאפונים, אפשר להקל ממש על תיאומים ומפגשים אם נפרדים.

כל שירותי הסלולר לחו"ל של החברות הישראליות יקרים לאללה גם לשיחות לארץ וגם לשיחות במדינה בה אתה נמצא, ולפחות בפעם האחרונה שבדקתי גם גובים ממך כסף על שיחות נכנסות. לוזרים.

כדאי לקנות כרטיס סים באיטליה. זה כמו טוקמן בישראל, ואפשר לטעון אותו בהחל מ-5 יורו (הסים לא עולה כסף, משלמים רק על סכום הטעינה). כך שיחות נכנסות הן בחינם, ואפשר להיתקשר בתוך איטליה במחירים מקומיים.

לגבי המכשיר - חברות הסלולר בארץ מוכרות את המכשירים שלהן נעולים כך שאי אפשר להשתמש בהם בכרטיסי סים של חברות אחרות. אפשר לפתוח את המכשיר דרך החברה בתשלום, אבל באופן מסויים זה ממש כמו לשתף פעולה עם טרוריסטים.

אפשרות נוספת ומוצלחת יותר היא לקנות מכשיר לא נעול בארץ או בחו"ל. באיטליה מכשיר נחמד ופשוט של נוקיה עלה 10 יורו בחנות של וודאפון. מה שאקסטרא נחמד הוא שבאיטליה אסור לנעול מכשירים, כך שעכשיו זהו מכשיר חו"ל הרשמי שלי.

קצת קלאסה לא הרגה אף אחדסלולר ואינטרנט אינם פוטוגנים. במקום, להנאתכם, מפה יפה של ברווזים בחלון ראווה בבולוניה

לאפטופ ואינטרנט סלולרי
הבאנו איתנו את המקבוק של של אדם. היה ממש כיף לשחק ג'ונס ולראות פאמילי גאי ברכבת. בתחום האינטרנט הוא קצת עשה לנו את המוות, כי הניסיון להשתמש בפלאפון (נוקיה e65) כמודם סלולרי כשל איפשהו בהתממשקות בין וודאפון למק לנוקיה. זה היה כרוך בהרבה בלבולי מוח, אך בסוף אדם הוריד משהו מהאינטרנט (באינטרנט קפה!) וזה הסתדר. אבל זה כבר היה עמוק בבולוניה. לא נתקלנו בטיול ביותר מדי wifi, אבל מרגע שהאינטרנט הסלולרי התחיל לפעול, החיים שלנו היו יפים בהרבה. אני אוהבת לשמור את האינטרנט קרוב ואת הג'ימייל קרוב יותר.

מוניות באיטליה
פרט טריוויה מרתק: המונה של מוניות באיטליה מתחיל לפעול מהרגע שהזמנת אותן. בנוסף, ברומא אין נהג מונית אחד שאינו רמאי בן רמאי. בן רמאי. דרך להרגיש יותר טוב עם עצמכם בעניין היא לטלפן לחברות מוניות שמופיעות במדריך איטליה שלכם. הייתי רוצה לחשוב שיש להם יותר מה להפסיד ולכן הם פחות מועדים לפורענות.

1 תגובות:

Werner Ebner אמר/ה...

Thankfulness to my father who told me about this webpage, this blog is really remarkable. itunes login

הוסיפו תגובה: